LISTA STARTOWA IX MTB Gdynia Maraton |
LP. | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1001 | ADRYCH PATRYK | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
2 | 1002 | BREGIER SZYMON | 2001 | PŁOCK | GIM NR 6 PŁOCK |
3 | 1003 | BUREK SONIA | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
4 | 1004 | CEKLARZ MICHAŁ | 1998 | GDYNIA | WIN4FUN TEAM |
5 | 1005 | DĘBSKI JAKUB | 1999 | GDYNIA | |
6 | 1006 | FORMELLA KAROL | 2001 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
7 | 1007 | GINTER MIKOŁAJ | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
8 | 1008 | GRZEGOWSKI JAKUB | 2000 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
9 | 1009 | GUTOWSKI MATEUSZ | 2000 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
10 | 1010 | HIRSCH DOMINIKA | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
11 | 1011 | KAMIŃSKI JAN | 2000 | GDYNIA | |
12 | 1012 | KĘDZIORA FILIP | 1998 | GDYNIA | |
13 | 1013 | KIEŁCZEWSKA MAŁGORZATA | 2001 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
14 | 1014 | KIEŁKUCKA MAGDALENA | 1999 | TRĄBKI MAŁE | SZKOŁA MUZYCZNA GDAŃSK |
15 | 1015 | KNITTER MATEUSZ | 2000 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
16 | 1016 | KRELLA ZUZANNA | 1999 | SUCHY DWÓR | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
17 | 1017 | KRIESEL JAKUB | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
18 | 1019 | KRÓL IZABELA | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
19 | 1018 | KRÓL MAGDALENA | 2000 | GDAŃSK | GKS CARTUSIA KARTUZY |
20 | 1020 | LESZCZUK NIKODEM | 2000 | KOSAKOWO | |
21 | 1021 | MICHALSKI BARTŁOMIEJ | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
22 | 1022 | MOSSUR FILIP | 1999 | GDYNIA | |
23 | 1023 | MYSZKER ZUZANNA | 2000 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
24 | 1024 | OLSZEWSKI JAKUB | 2000 | SOPOT | |
25 | 1025 | OSSOWSKI MICHAŁ | 1999 | GDYNIA | CYKLO TEAM GDYNIA |
26 | 1026 | POPEK IGOR | 2000 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
27 | 1027 | RADZIO SZYMON | 2000 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
28 | 1028 | ROSIAK MAŁGORZATA | 2001 | GDYNIA | |
29 | 1029 | ROSZTAJN SZYMON | 2001 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
30 | 1030 | RUDZKI HUBERT | 2000 | GDYNIA | RUKOLE |
31 | 1031 | RYSZKA MARCEL | 2000 | GDYNIA | |
32 | 1032 | SIENKIEWICZ WIKTOR | 1999 | GDYNIA | |
33 | 1033 | SKALSKI FILIP | 2001 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 2 W GDYNI |
34 | 1034 | STROMSKA HONORATA | 2001 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
35 | 1035 | SUSZKO JAN | 1999 | RZEPNICA | MLKS BASZTA BYTÓW |
36 | 1036 | SZWIEC JAKUB | 1999 | LĘBORK | MLKS BASZTA BYTÓW |
37 | 1037 | ŚLIWIŃSKA JULIA | 1999 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
38 | 1038 | TRYZNA PIOTR | 1998 | GDYNIA | WIN4FUN TEAM |
39 | 1039 | WOŁODKO PIOTR | 1999 | LUZINO | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
40 | 1040 | WOŁOWIEC ZUZANNA | 2001 | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI |
41 | 1041 | ZABORSKA HELENA | 2000 | SUCHY DWÓR | GTK |
42 | 1042 | ZIELINSKI KAMIL | 2001 | GDYNIA | GIMNAZJUM KATOLICKIE GDYNIA |
43 | 1043 | ZUPA KATARZYNA | 1999 | BYDGOSZCZ | ROWEROWA BRZOZA |
Na górę ... |